Warsztaty Jogi Kundalini w Chorwacji na pięknej wyspie Paśman 26 sierpnia do 2 września 2016 roku

akt1

Zapraszamy na warsztaty Jogi Kundalini w Chorwacji na pięknej wyspie Paśman w ośrodku Harmony w terminie od 26 sierpnia do 2 września 2016 roku.

Joga Kundalini – poczuj przepływ przez ciała mentalne, fizyczne i duchowe.
Powszechnie uważa się, że Joga Kundalini razem ze swoimi charakterystycznymi medytacjami była rozwijana przez Hinduskich i Tybetańskich riszich od ponad 50.000 lat. Systematycznie praktykowali oni i udoskonalali ściśle określone ruchy, postawy, dźwięki i techniki oddechowe, które aktywują różne części ciała i mózgu prowadząc do osiągnięcia określonych rezultatów.
Praktykujemy Jogę Kundalini aby dotrzeć do siły kreatywności i nauczyć się je wykorzystywać do podniesienia świadomości, uruchamiania procesów uzdrawiania oraz osiągania innych celów. Adeptów tej szkoły Jogi uczy się, że siła ta (shakti) znajduje się głęboko uśpiona u podstawy kręgosłupa. W ikonografii często przedstawia się shakti jako zwiniętego śpiącego węża (kundalini znaczy zwinięty lub lok). Kiedy budzimy siłę kreatywności (może spontanicznie, a może dzięki praktyce) i podnosimy ją pozwalając jej zjednoczyć się z Energią Wszechświata (praną), wyposaża ona Jednostkę w rodzaj świadomości, który sięga poza zwykłą percepcję i wyzwala moce (siddhi) przekraczające normalne zdolności.

Nauczyciele prowadzący:
Wioletta
Ewa – 601 625 020

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść wiadomości

Wysyłanie

©2019 BoJoga Projekt i wykonanie Be Yourself

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?