MANTRA – Warsztat z Dharmą

download (2)

MANTRA

The Shakti of Pure knowledge and Creativity Shakti Saraswati.

Zapraszam na warsztat praktyki Mantr, który poprowadzi Lindita (Dharma).

Lindita Maria mieszka na stałe we Francji, ucząc i działając także w Polsce. Dharma ukończyła szkołę filmową, jednak joga jest z nią od wczesnej młodości jako niestrudzona towarzyszka. Ayurveda i Masaż to dziedziny, które są eksplorowane i rozwijane a Mantra Yoga jest miłością z natury. Dharma jest nauczycielką Kundalini |Yogi, prowadzi kursy nauczycielskie w Quaternityoga. 

 

Weszliśmy w Erę Tantry, najbardziej nadużywanego i niezrozumiałego słowa ze starożytynych skryptów.

Dawniej słowo Tantra mieszało strach i wyobraźnię. Teraz zaczynamy zdawać sobie sprawę, że Tantra nie jest tylko po prostu zjednoczeniem psychicznym i seksualnym ale sumą tych dwóch sił, które są zawsze obecne we wszechświecie Shakti and Shiva. Żeński i męski jak Yin i Yang.

Warsztat będzie koncentrować się na doświadczaniu tych dwóch energii poprzez praktykę Jogi.

Mantra jest jedną z najstarszych i najsilniejszych technik dzięki której możemu w końcu doświadczyć siebie w swojej rzeczywistości.

Mantra Yoga jest dla każdego, w każdym momencie życia i w każdym wieku. Jest korzeniem wszystkich jogicznych praktyk i może być postrzegana jako olej do naszego  duchowego silnika. Kiedy praktykujesz Mantrę rozpalasz ogień, który rozpoczyna ruch Dharmy.

Będziemy koncentrować sie na Bij Mantras i uczyć sie jak chantować mantry w grupie. Będziemy odkrywać tajemnice Vedy, które nie są żadnymi abstrakcyjnymi technikami a moga być wykorzystane w naszym codziennym życiu. Koncentrować będziemy się na energii Shakti Saraswati ( żeński aspekt) i Brahma – energia tworzenia (męski aspekt). Saraswati jest czystą mądrością i kreatywnością, rzeką wiedzy płynącą w nieskończoność. Prezentuje wszystko co jest w ruchu, wewnątrz i na zewnątrz nas. Podobnie jak bogini Atena, Saraswati była energią wnoszącą o pięknych dziełach sztuki, nauki i prawdy, a także wiedzy o Veda.

Miejsce: Brzoza Bydgoska, Strefa czasu

Koszt: 150 złotych. Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 50 złotych. Zaliczka jest bezzwrotna. Zaliczkę proszę wpłacać na konto: 67249010440000420096583858  z dopiskiem: “warsztat z Dharmą”.

Termin: 15 lipca 2017

Godzina: 9:00-18:00, z przerwą na wspólny obiad i podwieczorek.

 

My greatest intention for this course is that we can shine light on the mysteries of Ancient Tantra and find that they are very much current for our 21 century.    – Lindita (Dharma)

12552760-1559354777719854-622909472441650087-n_4

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść wiadomości

Wysyłanie

©2019 BoJoga Projekt i wykonanie Be Yourself

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?