Warsztat majowy w Satnatorium w Studnicy

IMG_0139

 

 TERMIN: weekend majowy 28.04 – 02.05.2017 ( od piątku do wtorku)

MIEJSCE: Nowa Studnica

Tej wiosny chciałybyśmy zaprosić do Nowej Studnicy zarówno wielbicieli Jogi, jak i wycieczek pieszych, rowerowych i biegania.

Nasze warsztaty obejmują praktykę Jogi Kundalini wg Jogi Bhajana oraz Shakti Dance wg Sary Avtar wraz z alternatywnym programem wycieczek rowerowych, treningu biegackiego, pieszego, spływu kajakami.

Na majówce codzienna praktyka Jogi Kundalini, medytacji. Popraktykujemy techniki otwierające i oczyszczające czakry. Czakrami  nazywamy wirujące skupiska subtelnej energii, usytuowane wzdłuż kręgosłupa od jego podstawy do korony głowy. Każda z siedmiu głównych czakr pokazuje życie i daną sytuację z innej strony. Ta sama sprawa doświadczana na różnych poziomach świadomości przybiera zupełnie nowe znaczenia.

Planowane przez nas wycieczki to wycieczki rowerowe i trekkingi dla każdego. Poprowadzone po najciekawszych zakątkach Drawieńskiego Parku Narodowego i jego otuliny, łączą w sobie walory krajoznawcze i aktywność. Planowane trasy mają różne stopnie trudności – są łatwe aż do średnio trudnych, większość z nich może przejechać każdy – od dziecka, przez młodzież i dorosłych. Ten rodzaj aktywności rowerowych polecamy wszystkim tym, którzy chcą połączyć ruch na świeżym powietrzu, nutkę przygody i wysiłku ze zwiedzaniem i relaksem.

Bardziej wymagający na pewno chętnie wybiorą się na całodniowy wypad do Drawieńskiego Parku Narodowego nad rzekę Drawę, gdzie w miejscu biwakowym Bogdanka można rozpalić ognisko i upiec ziemniaki . Jadąc rowerem rzeka nabiera innego wymiaru. Podążając wyznaczonym przez nią szlakiem, spotykasz ją na zakrętach i na stromych urwiskach wijącą się przez gęste lasy, gdzie możesz wsłuchać się w szemranie wody przepływającej przez korzenie drzew przy brzegach. Drawa to nie tylko spływy, ale okolica świetnie przygotowana pod amatorów również innych wrażeń.

Pierwszy raz na naszych warsztatach będzie możliwość  doświadczenia masażu MA URI  i LOMI LOMI. Justyna Prucnał, Beata Klunder i Artur Starosta przygotowali dla was piękną ofertę masaży.

Sesja indywidualna- 120 złotych

Dwóch praktyków- 180 złotych ( duża dawka energii i miłości)

Sesja dla pary na dwóch stołach obok siebie w intencji miłości – 220 złotych.

Wszystkie ceny są już po zniżce dla warsztatowiczówJ

Sesja trwa ok godziny.

INWESTYCJA W SIEBIE : 630 złotych.

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 50 złotych. Zaliczka jest bezzwrotna. Zaliczkę proszę wpłacać na konto:  Wioletta Głyżewska 67249010440000420096583858  z dopiskiem: “warsztat majowy”

Warsztaty prowadzą Wioletta Głyżewska i Ewka Żudro.

Kontakt: Wioleta 508611978  email:bojoga@bojoga.pl

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść wiadomości

Wysyłanie

©2019 BoJoga Projekt i wykonanie Be Yourself

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?