Kobieta w drodze to Ja.Joga kundalini shakti dance lomi lomi

my ewa

Kochana Kobieto,Matko,Córko, Boska Istoto, masz poczucie, że wszystko jest na Twojej głowie, nie poświęcasz wiele czasu na refleksję nad swoim życiem, bo najzwyczajniej w świecie, nie masz na to czasu. Masz obowiązki: dom, dzieci, pracę zawodową, być może w jakiś sposób zależnych od Ciebie rodziców, męża, z którym wolałabyś iść bliżej przez życie, niż to się dzieje teraz. Masz poczucie, że jesteś odpowiedzialna za wszystko i żałujesz, że życie nie pozwala Ci odpuścić. A może chciałabyś w końcu stanąć W SWOJEJ MOCY ?

DLA KOGO?
Warsztat dla Kobiet, które szukają równowagi, mądrości, akceptacji siebie oraz relaksu.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Będziemy praktykować energię Kundalini pilnie strzeżonej przez wieki i dostępnej nielicznym adeptom sztuki tajemnej, będziemy tanecznym ruchem doświadczać Shakti Dance i medytować z mantrą, (warsztat jest przeznaczony dla kobiet zarówno które mają doświadczenia w praktyce Jogi Kundalini, jak i dla tych, które chcą się z nią zapoznać).

Stworzymy Wspólny Krąg Kobiet w nim podzielimy się swoimi doświadczeniami lub razem na chwilę zamilkniemy,POCZUJMY SWOJĄ OBECNOŚĆ, WYJĄTKOWOŚĆ, NIEZBĘDNOŚĆ! Bo JESTEŚMY WOLNE i dla nas jest to najważniejsze!

Każda z Was otrzyma Voucher na sesję sztuki masażu Lomi Lomi który pobudza uzdrawiające siły organizmu aby w naturalny sposób mogły wrócić do stanu równowagi i zdrowia. Harmonizuje przepływ energii w ciele, reguluje przemianę materii, przywraca naturalny rytm procesom fizjologicznym przez co poprawia wydolność organizmu. Neutralizuje stresy i napięcia w tkankach.
Wykonywany jest płynnym ruchem całymi przedramionami co pozwala na pracę z większymi partiami mięśni.
Ma on wpływ nie tylko na sferę fizyczną człowieka, ale również na sferę emocjonalną i duchową. Często wykonywany jest w konkretnej intencji, która bardzo szybko się potem urealnia. Pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień, wyrzucić z podświadomości traumatyczne wydarzenia, blokujące rozwój osobisty oraz osiągnięcie sukcesów i szczęścia w życiu. Pomaga skoncentrować się na tym co dzieje się TU i TERAZ.
(ZAPISY w trakcie trwania warsztatu u Beaty.)

To jeszcze nie wszystko co dla Was przygotowałyśmy ponieważ na każdym warsztacie pojawi się Gość Specjalny! Na pierwsze spotkanie zaprosiłyśmy Hannę Martynowicz!

WARSZTAT PROWADZĄ:

Wioletta Głyżewska:
Nauczam Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana.
Regularne zajęcia prowadzę w wielu miejscach w woj. kujawsko-pomorskim taka obwoźna joga:)
Jeżdżę z praktyką tam gdzie jest potrzeba, a ta potrzeba coraz większa stąd też pomysł na cykl spotkań- warsztatów dla kobiet. Zobaczyłam, że kobiety mają ogromną chęć spotykania się we własnym gronie. Tak więc przyszedł pomysł, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym:) coś dla ciała coś dla ducha i o wiele, wiele więcej:) Tak więc zapraszam z całego serca każdą kobietę na wspólne bycie ze sobą!!!! Do zobaczenia kochane.

Beata Beatris:
Jestem Certyfikowanym Praktykiem masażu Lomi Lomi, kiedy postawiłam wszystko na to aby móc praktykować Lomi Lomi to była miłość od pierwszego wejrzenia! Wiedziałam że moja dusza jest spełniona! Obecnie prowadzę sesję masażu w Domu Uważności.
Jestem Dziką Baba,która potrafi rozpalić ogień w każdych warunkach dlatego cyklicznie prowadzę warsztat dedykowany kobietą ”Baby w Lesie”. Zimą wskakuję do zimnej wody i jest to dla mnie najlepsze lekarstwo na grypę!
Każdego dnia na mojej drodze spotykam mądrą kobietę babcię,matkę,córkę każda z nich opowiada swoją historię…a Ty ? Czym chciałabyś się nią podzielić?

Ewa Żudro:
Praktykuje i uczę Jogi Kundalani wg przekazu Yogi Bhajana od ośmiu lat. W tym czasie spotkałam na moje ścieżce wielu Nauczycieli, którzy chcieli podzielić sie ze mną doświadczeniem. Satya Singh, Anja Luhrs, Hari Dev, Sadhana Singh. Jednak najsilniejszy wypływ miały na mnie praktyki z moimi dwoma mentorkami – Sarbjot Khalsa i Sarą Avtar Olivier. Pierwsza wprowadziła mnie w Kundalini Jogę, druga – w Shakti Dance. Wszystkim moim Nauczycielom jestem bardzo wdzięczna, za możliwość wspólnej praktyki.Uczę jogi innych i sama sie też uczę. Wszystkim, czego doświadczam, dziele się na zajęciach i w trakcie warsztatów. Zapraszam.

Gość na warsztacie:

Mam na imię Hania. Jestem mamą trójki dzieci obecnie na urlopie macierzyńskim . Od dłuższego czasu jestem zakochana w aloesie i chciałabym się z wami podzielić moją wiedzą na temat działania tego cudu natury. Czy znasz właściwości aloesu? Czy wiesz ile dobra w sobie ma? Jak mądrze korzystać z tej rośliny na co dzień dla upiększenia naszej cery ale również dla poprawy zdrowia? O tym między innymi będzie spotkanie. Będzie można poczuć moc aloesu na własnej skórze. A zainteresowanym paniom pokaże dodatkowe atuty: niezależny styl życia , dziedziczny dochód , comiesięczne źródło dochodów.
Zapraszam serdecznie:)

Termin: 17.11.2018   godzina: 9-16

Koszt : 150 zł w cenie zupa przekąski wegetariańskie i coś słodkiego 🙂
Do wyboru herbata, woda, yerba mate!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść wiadomości

Wysyłanie

©2019 BoJoga Projekt i wykonanie Be Yourself

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?