Kobieta w drodze to Ja.Joga kundalini, morsowanie,shakti dance

3BCFAABC-371D-49D2-9896-029121DA8C3D (2)

Kochana Kobieto,Matko,Córko, Boska Istoto, masz poczucie, że wszystko jest na Twojej głowie, nie poświęcasz wiele czasu na refleksję nad swoim życiem, bo najzwyczajniej w świecie, nie masz na to czasu. Masz obowiązki: dom, dzieci, pracę zawodową, być może w jakiś sposób zależnych od Ciebie rodziców, męża, z którym wolałabyś iść bliżej przez życie, niż to się dzieje teraz. Masz poczucie, że jesteś odpowiedzialna za wszystko i żałujesz, że życie nie pozwala Ci odpuścić. A może chciałabyś w końcu stanąć W SWOJEJ MOCY ?

DLA KOGO?
Warsztat dla Kobiet, które szukają równowagi, mądrości, akceptacji siebie oraz relaksu.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Na drugim spotkaniu Kobiety w drodze spotkają się na Głównej plaży w Pieckach pod Bydgoszczą na wspólnej jogowej  rozgrzewce przy muzyce. W trakcie powolutku będziemy zdejmować kurtki, swetry aż do momentu kiedy naprawdę poczujemy chęć wejścia do wody. Spokojnie….jeśli uznasz, że nie jesteś jeszcze gotowa to nic!!!Dla nas najważniejsza jest twoja obecność. Będzie to około 1 minuty w wodzie, po czym szybko się uberzemy , napijemy gorącej herbaty i razem wrócimy do Domu Uważności na Horodelską 82, 85-150 Bydgoszczy.

W Domu Uważności będziemy tanecznym ruchem doświadczać Shakti Dance i medytową z mantrą. (warsztat jest przeznaczony dla kobiet zarówno które mają doświadczenie w praktyce jogi jak i dla tych, które chcą się z nią zapoznać.

Stworzymy Wspólny Krąg Kobiet, jest to bezpieczna przestrzeń, w której będziemy mogły wyrażać wszystko co leży na sercu. Otrzymać uwagę, empatię, współczucie, zrozumienie , odzwierciedlenie, uzdrowienie, wzmocnienie, wsparcie i inspirację do działania. Podzielimy się swoimi doświadczeniami lub po prostu pomilczymy. Poczujmy swoją obecność, wyjątkowość, niezbędność.

CO NALEŻY ZABRAĆ?

Strój kąpielowy, ciepłe ubranie, czapkę, rękawiczki, Jeśli poczujesz potrzebę możesz przynieść owoce, przekąski lub coś słodkiego na wspólny stół.

 

WARSZTAT PROWADZĄ:

Wioletta Głyżewska:
Nauczam Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana.
Regularne zajęcia prowadzę w wielu miejscach w woj. kujawsko-pomorskim taka obwoźna joga:)
Jeżdżę z praktyką tam gdzie jest potrzeba, a ta potrzeba coraz większa stąd też pomysł na cykl spotkań- warsztatów dla kobiet. Zobaczyłam, że kobiety mają ogromną chęć spotykania się we własnym gronie. Tak więc przyszedł pomysł, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym:) coś dla ciała coś dla ducha i o wiele, wiele więcej:) Tak więc zapraszam z całego serca każdą kobietę na wspólne bycie ze sobą!!!! Do zobaczenia kochane.

Beata Beatris:
Jestem Certyfikowanym Praktykiem masażu Lomi Lomi, kiedy postawiłam wszystko na to aby móc praktykować Lomi Lomi to była miłość od pierwszego wejrzenia! Wiedziałam że moja dusza jest spełniona! Obecnie prowadzę sesję masażu w Domu Uważności.
Jestem Dziką Baba,która potrafi rozpalić ogień w każdych warunkach dlatego cyklicznie prowadzę warsztat dedykowany kobietą ”Baby w Lesie”. Zimą wskakuję do zimnej wody i jest to dla mnie najlepsze lekarstwo na grypę!
Każdego dnia na mojej drodze spotykam mądrą kobietę babcię,matkę,córkę każda z nich opowiada swoją historię…a Ty ? Czym chciałabyś się nią podzielić?

Ewa Żudro:
Praktykuje i uczę Jogi Kundalani wg przekazu Yogi Bhajana od ośmiu lat. W tym czasie spotkałam na moje ścieżce wielu Nauczycieli, którzy chcieli podzielić sie ze mną doświadczeniem. Satya Singh, Anja Luhrs, Hari Dev, Sadhana Singh. Jednak najsilniejszy wypływ miały na mnie praktyki z moimi dwoma mentorkami – Sarbjot Khalsa i Sarą Avtar Olivier. Pierwsza wprowadziła mnie w Kundalini Jogę, druga – w Shakti Dance. Wszystkim moim Nauczycielom jestem bardzo wdzięczna, za możliwość wspólnej praktyki.Uczę jogi innych i sama sie też uczę. Wszystkim, czego doświadczam, dziele się na zajęciach i w trakcie warsztatów. Zapraszam.

Gość na warsztacie:

Klaudia Smak

O sobie mówi:

Jestem studentką zielarstwa i fititerapii, pasjonuje się rożlinami i ich wykorzystaniem w medycynie, tworzę naturalne kosmetyki a wytchnienia szukam w jodze i spacerach po lesie.

Chciałabym opowiedzieć o kosmetykach, które można zrobić samemu w domu z dostępnych produktów- sok z cytryny, płatki owsiane, kawa, naturalne oleje. Zapraszam do wysłuchania teorii a kto wie może sama zrobisz kosmetyk, który zabierzesz ze sobą do domu.

Koszt : 155 zł w cenie zupa. przekąski wegetariańskie i coś słodkiego+kremik 🙂

Termin: 13.01.2018   godzina: 9-17

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść wiadomości

Wysyłanie

©2019 BoJoga Projekt i wykonanie Be Yourself

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?