Kobieta w drodze to Ja!Joga Kundalini, morsowanie , taniec spontaniczny, Animal flow.

51398398_10213492005160998_1065323408926965760_n

Kochana Kobieto,Siostro,Matko,Córko, Boska Istoto, masz poczucie, że wszystko jest na Twojej głowie, nie poświęcasz wiele czasu na refleksję nad swoim życiem, bo najzwyczajniej w świecie, nie masz na to czasu. Masz obowiązki: dom, dzieci, pracę zawodową, być może w jakiś sposób zależnych od Ciebie rodziców, męża, z którym wolałabyś iść bliżej przez życie, niż to się dzieje teraz. Masz poczucie, że jesteś odpowiedzialna za wszystko i żałujesz, że życie nie pozwala Ci odpuścić. A może chciałabyś w końcu stanąć W SWOJEJ MOCY ?

DLA KOGO?
Warsztat dla Kobiet, które szukają równowagi, mądrości,harmonii, akceptacji siebie lub po prostu spotkania w babskim gronie.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?
W trzeciej edycji Kobiety w drodze spotkają się na Głównej Plaży w Pieckach pod Bydgoszczą na wspólnej Jogowej rozgrzewce przy muzyce! W trakcie powolutku będziemy zdejmować kurtki,swetry aż do momentu kiedy naprawdę poczujemy chęć wejścia do wody. Spokojnie… jeśli uznasz że jeszcze nie jesteś jeszcze gotowa to nic! Dla nas najważniejsza jest Twoja obecność! Będzie to ok 1min w wodzie po czym szybko się ubierzemy napijemy gorącej herbaty i razem wrócimy do Domu Uważności na Horodelska 82, 85-150 do Bydgoszczy.
W Domu Uważności będziemy tanecznym ruchem doświadczać Shakti Dance i medytować z mantrą, (warsztat jest przeznaczony dla kobiet zarówno które mają doświadczenia w praktyce Jogi, jak i dla tych, które chcą się z nią zapoznać).
Stworzymy Wspólny Krąg Kobiet jest to bezpieczna przestrzeń, w której będziemy mogły wyrażać wszystko, co leży na sercu. Otrzymać uwagę, empatię, współczucie, zrozumienie,odzwierciedlenie, uzdrowienie, wzmocnienie, wsparcie i inspirację do działania. Podzielimy się swoimi doświadczeniami lub razem na chwilę zamilkniemy,POCZUJMY SWOJĄ OBECNOŚĆ, WYJĄTKOWOŚĆ, NIEZBĘDNOŚĆ!

CO NALEŻY ZABRAĆ?

Strój kąpielowy, ciepłe ubranie, czapkę, rękawiczki, luźny strój na praktykę.
Jeśli poczujesz potrzebę możesz przynieść owoce,przekąski lub coś słodkiego na wspólny stół 🙂

WARSZTAT PROWADZĄ:

Wioletta Głyżewska:
Nauczam Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana.
Regularne zajęcia prowadzę w wielu miejscach w woj. kujawsko-pomorskim taka obwoźna joga:)
Jeżdżę z praktyką tam gdzie jest potrzeba, a ta potrzeba coraz większa stąd też pomysł na cykl spotkań- warsztatów dla kobiet. Zobaczyłam, że kobiety mają ogromną chęć spotykania się we własnym gronie. Tak więc przyszedł pomysł, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym:) coś dla ciała coś dla ducha i o wiele, wiele więcej:) Tak więc zapraszam z całego serca każdą kobietę na wspólne bycie ze sobą!!!! Do zobaczenia kochane.

Beata Beatris:
Jestem Certyfikowanym Praktykiem masażu Lomi Lomi, kiedy postawiłam wszystko na to aby móc praktykować Lomi Lomi to była miłość od pierwszego wejrzenia! Wiedziałam że moja dusza jest spełniona! Obecnie prowadzę sesję w Domu Uważności.
Jestem Dziką Baba,która potrafi rozpalić ogień w każdych warunkach dlatego cyklicznie prowadzę warsztat dedykowany kobietą ”Baby w Lesie”. Od 2016r jest Morsem dlatego zimą wskakuję do zimnej wody i jest to dla mnie najlepsze lekarstwo na każdą chorobę.
Każdego dnia na mojej drodze spotykam mądrą kobietę babcię,matkę,córkę każda z nich opowiada swoją historię…a Ty ? Czym chciałabyś się podzielić?

Ewa Żudro:
Praktykuje i uczę Jogi Kundalani wg przekazu Yogi Bhajana od ośmiu lat. W tym czasie spotkałam na moje ścieżce wielu Nauczycieli, którzy chcieli podzielić sie ze mną doświadczeniem. Satya Singh, Anja Luhrs, Hari Dev, Sadhana Singh. Jednak najsilniejszy wypływ miały na mnie praktyki z moimi dwoma mentorkami – Sarbjot Khalsa i Sarą Avtar Olivier. Pierwsza wprowadziła mnie w Kundalini Jogę, druga – w Shakti Dance. Wszystkim moim Nauczycielom jestem bardzo wdzięczna, za możliwość wspólnej praktyki.Uczę jogi innych i sama sie też uczę. Wszystkim, czego doświadczam, dziele się na zajęciach i w trakcie warsztatów. Zapraszam.

Gość na warsztacie:

Agata Ślesińska
Jestem intruktorką jogi klasycznej Sivananda Yoga Vedanta, Animal Flow i Aerial Yoga. Fascynują mnie różne formy ruchu i holistyczne podejście do człowieka. Prowadzę Dom Jogi Winnica w Toruniu – miejsce otwarte na różne style nauczania jogi oraz innych form świadomej pracy z ciałem.

Animal Flow to innowacyjny system ćwiczeń mający na celu wzmocnienie i zwiększenie elastyczności ciała, pracę z kręgosłupem – wzmocnienie kośćca i mięśni stabilizujących sylwetkę a także poszerzenie zakresu ruchu. Inspirowany ruchami zwierzęcymi, łączy w sobie elementy treningu kalistenicznego, akrobatyki, Capoeiry i Jogi. Zawiera sześć głównych komponentów – mobilizacja nadgarstków, aktywacja pozycji naśladujących pozy zwierząt, specyficzne formy rozciągania i poruszania się oraz płynne przejścia między pozycjami. Całość składa się w płynny, gimnastyczno – taneczny ruch – flow.

Koszt : 160 zł w cenie gorąca zupa, przekąski wegetariańskie i coś słodkiego 🙂
Do wyboru herbata, woda, yerba mate!

ZAPISY:
Wioletta 508 611 978
Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 50 złotych. Zaliczka jest bezzwrotna. Zaliczkę proszę wpłacać na konto: Wioletta Głyżewska 67249010440000420096583858 z dopiskiem:Warsztat Kobieta w drodze to JA.

Termin: 24 marzec godzina 9-17
ZAPRASZAMY! KOBIETY W DRODZE PRZYBYWAJCIE!!!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Skontaktuj się z nami

Wpisz treść wiadomości

Wysyłanie

©2019 BoJoga Projekt i wykonanie Be Yourself

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?